TANA school s.r.o. – školní tabule a nábytek

Pořiďte si školní nábytek a vybavení učeben on-line

Jsme předním distributorem vybavení do škol v rámci ČR s dlouholetou tradicí. Nabízíme vám školní nábytek, který splňuje veškerá náročná kritéria kvality a příznivé ceny. Pořiďte si u nás školní tabule, šatní skříňky i stolečky, židle a křesla! Vše najdete v našem e-shopu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Dlouhá 564/1
  • Těrlicko - Horní Těrlicko
  • 735 42
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní nabídka vybavení do škol

Vybavte s námi vaše učebny! Nabízíme vám široký sortiment školního nábytku do učeben základních, středních i například jazykových škol. Na vybavení do škol se skutečně specializujeme, proto dobře známe jednotlivé výrobce i kvalitu jejich výrobků, umíme poradit či navrhnout optimální řešení, sledujeme trendy v oboru. Ať už proto hledáte školní tabule s dlouhou životností či nové židle do vašich učeben, společně najdeme vybavení, které bude perfektně sloužit vašim účelům.

Školní nábytek i tabule

Znázorněte výuku i graficky! Dodáváme veškeré typy tabulí – školní tabule pylonové, mobilní, na stěnu, interaktivní tabule či systémy. K vaší práci nabízíme také potřebné doplňky – rýsovací pomůcky, flipchart, nástěnky a paravány, či projekční plátna. Na školách je rovněž oblíbený stavitelný i pevný školní nábytek, šatní skříně ve dřevě nebo kovu a kancelářský nábytek – vše najdete v naší nabídce.

Kvalita ověřená praxí

Díky dlouholeté činnosti v oboru a komunikaci se zákazníky se nám podařilo z mnoha výrobců školních tabulí, nábytku i techniky vybrat ty, kteří maximálně splňují požadavky na bezpečnou a bezporuchovou funkčnost svých produktů při zachování příznivé ceny.

Při nákupu školního nábytku z naší nabídky nehrozí, že by vaši žáci seděli na nepohodlných rozvrzaných židlích či u stolů nevyhovující výšky.  S námi investujete do produktů, které se osvědčily v praxi.

Za každého nejlépe hovoří činy. Proto je pro nás prioritou, abychom byli vždy zárukou kvality, profesionálního přístupu, spolehlivosti, flexibility a v neposlední řadě i příznivých cen.

TABULE

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce